Etykiety termiczne na kleju odlepnym, czyli etykiety usuwalne

Szukasz etykiet, które bez problemu będzie można usunąć z danej powierzchni? W tej kategorii naszego sklepu oferujemy Ci zakup etykiet termicznych na kleju odlepnym. Największą zaletą tego rodzaju produktów jest łatwość ich odlepienia, a także ponowna aplikacja w nowym miejscu. Jeżeli zatem potrzebujesz etykiet samoprzylepnych, które sprawdzą się m.in. do oklejania szklanych powierzchni, nasze produkty mogą być strzałem w dziesiątkę!

Etykiety termiczne na kleju odlepnym niezastąpione w wielu sytuacjach

Oferowane przez nas etykiety sprawdzą się w wielu sytuacjach. Zastosowanie znajdują w branży meblowej, gdzie służą do oznaczenia konkretnych elementów. Po zakończonym montażu możesz w szybki i prosty sposób usunąć je z mebli, nawet tych laminowanych i lakierowanych. Po ich obecności nie zostanie nawet najmniejszy ślad! Nasze etykiety są niezastąpione w handlu – zarówno detalicznym, jak i hurtowym. To właśnie na nich możesz zamieścić informacje dotyczące promocji, przecen czy wszystkich ważnych szczegółów zakupu. Nadają się do oklejania takich sprzętów jak pralki, monitory, lodówki czy telewizory. Dzięki naszym etykietom termicznym na kleju odlepnym Twoje produkty mogą zyskać na atrakcyjności.

Wybierz spośród wielu rodzajów etykiet na kleju odlepnym

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju etykiet. Wszystkie są w uniwersalnym, białym kolorze. Dostępne są w kilku wariantach. Poszczególne typy różnią się między sobą przede wszystkim rozmiarem i ilością etykiet. Wszystkie produkowane są na papierze termicznym ECO, który pochodzi do sprawdzonego, krajowego producenta. W sprzedaży posiadamy wiele innych rodzajów etykiet samoprzylepnych oraz artykułów. Zapraszamy Cię więc do zapoznania się z pozostałymi kategoriami.

Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl