BlankOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
  • promocja
Etykiety plombowe VOID 20x10 500 szt. Etykiety plombowe VOID 20x10 500 szt.
Producent: Randi Etykiety
Cena: 32,00 zł 46,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Etykiety plombowe VOID 40x20 250 szt. Etykiety plombowe VOID 40x20 250 szt.
Producent: Randi Etykiety
Cena: 35,00 zł 37,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja

Etykiety plombowe VOID – sposób na zabezpieczenie produktów

Szukasz sposobu na właściwe zabezpieczenie towarów czy poufnych dokumentów? Chcesz się dowiedzieć o każdej próbie ich otwarcia? Proponujemy Ci wykorzystanie mocnych i wytrzymałych etykiet plombowych VOID, które znajdziesz w tej kategorii produktów naszego sklepu. Dzięki nim nic nie umknie twojej uwadze!

Jak działają etykiety plombowe VOID?

Oferowane przez nas etykiety plombowe VOID są etykietami gwarancyjnymi, które zostawiają po sobie ślady w postaci napisu. Po ich naruszeniu w zewnętrznej powłoce etykiety pojawia się trwały napis VOID. Dzięki temu wiesz, że osoba niepowołana próbowała się dostać do zawartości twoich opakowań, pudełek czy teczek. Ten rodzaj zabezpieczeń stosowany jest w przemyśle komputerowym i elektronice. Używany jest także do zabezpieczania przesyłek, dokumentów czy kosmetyków, jako pieczęć na opakowaniu, plomba gwarancyjna, etykieta inwentaryzacyjna i naklejka ujawniająca próby naruszenia. Etykiety plombowe mogą być również wykorzystywane w charakterze etykiet na opony.

Różnego rodzaju etykiety plombowe

W naszym sklepie oferujemy m.in. etykiety plombowe w kolorze srebrnym. Poliester, z którego je wykonano, sprawia, że są niezwykle mocne, sztywne oraz wytrzymałe na rozrywanie i rozciąganie. Mają bardzo mocny klej, dlatego też próba ich zerwania nie jest łatwym zadaniem. Ponadto po odklejeniu nie ma już możliwości naklejenia tej samej etykiety VOID ani zmiany jej położenia. Pasują do drukarek termotransferowych znanych producentów, takich jak Zebra, Citizen, Sato czy Datamax. Do ich zadruku konieczne jest użycie odpowiedniej kalki termotransferowej, którą możesz kupić w naszym sklepie. Drugą naszą propozycją są srebrne etykiety plombujące o wysokim połysku. Oferujemy je w rozmiarach: 20 × 10 mm, 30 × 15 mm oraz 40 × 20 mm. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na rozciąganie i rozerwanie oraz wiele czynników zewnętrznych. Nadają się do drukowania termotransferowego we wszystkich drukarkach etykiet. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w pozostałych kategoriach naszego sklepu. Znajdziesz tam wszystko, co niezbędne dla twojej firmy.

Zastosowanie i główne zalety plomb VOID

Etykiety plombowe pełnią niezwykle istotną rolę, ponieważ chronią konsumentów przez próbami manipulacji. Ich zastosowanie może zatem znacząco podnieść zaufanie klientów do produktów danej marki, gwarantując ich oryginalność i potwierdzając, że opakowanie nie zostało wcześniej otwarte, a jego zawartość – podmieniona. Ma to szczególne znaczenie w przypadku branż farmaceutycznej, elektroniki użytkowej czy motoryzacyjnej, w których wymagania dotyczące braku manipulacji osób postronnych przy produktach są najbardziej wyśrubowane.

Etykieta plombowa jest eleganckim i dyskretnym, a przy tym skutecznym sposobem zabezpieczenia produktów czy opakowań. Dobrze się prezentuje i pasuje do każdego wzornictwa, nie przyciąga kurzu ani brudu, a wykonany na niej nadruk jest wyraźny, czytelny i trwały. Mocny klej sprawia, że ich przypadkowe oderwanie czy usunięcie nie jest możliwe, a druk termotransferowy gwarantuje odporność i i długą żywotność zawartych na etykiecie VOID informacji – możesz mieć pewność, że nie wyblakną ani nie zostaną mechanicznie starte. Wysoka jakość oferowanych przez nas etykiet plombowych przekłada się na wysoką satysfakcję z ich użytkowania.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl