Etykiety plombowe VOID – sposób na zabezpieczenie produktów

Szukasz sposobu na właściwe zabezpieczenie towarów czy poufnych dokumentów? Chcesz natychmiast być poinformowany o każdej próbie ich otwarcia? Proponujemy Ci wykorzystanie mocnych i wytrzymałych etykiet plombowych VOID, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Dzięki nim nic nie umknie Twojej uwadze!

Etykiety plombowe VOID – jak działają?

Oferowane przez nas etykiety plombowe VOID są etykietami gwarancyjnymi, które zostawiają po sobie ślady w postaci napisu. Po ich naruszeniu, w zewnętrznej powłoce etykiety pojawia się trwały napis VOID. Dzięki temu wiesz, że osoba niepowołana próbowała się dostać do zawartości Twoich opakowań, pudełek czy teczek. Ten rodzaj zabezpieczeń stosowany jest w przemyśle komputerowym i elektronice. Używany jest także do zabezpieczania przesyłek, dokumentów czy kosmetyków.

Różnego rodzaju etykiety plombowe

W naszym sklepie oferujemy Ci zakup m.in. etykiet plombowych w kolorze srebrnym. Wykonane są z poliestru, przez co są niezwykle mocne, sztywne oraz wytrzymałe na rozrywanie i rozciąganie. Posiadają bardzo mocny klej, dlatego też próba ich zerwania nie jest łatwym zadaniem. Pasują do drukarek termotransferowych znanych producentów, takich jak Zebra, Citizen, Sato czy Datamax. Do ich użycia konieczne jest posiadanie odpowiedniej kalki, którą możesz kupić w naszym sklepie. Drugą naszą propozycją są srebrne etykiety plombujące o wysokim połysku. Dostępne są w rozmiarach: 20 × 10 mm, 30 × 15 mm oraz 40 × 20 mm. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na wiele czynników. Nadają się do drukowania termotransferowego we wszystkich drukarkach etykiet. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w pozostałych kategoriach naszego sklepu. Znajdziesz tam wszystko, co niezbędne dla Twojej firmy.

Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl