Opakowania z tektury falistej – trwałe pudełka do przechowywania towarów

Opakowania z tektury falistej to sprawdzony rodzaj pudełek o wielu zaletach. Uwagę zwraca przede wszystkim wykorzystanie w ich wykonaniu kilku warstw materiału. Tego typu konstrukcja sprawia, że zyskują na wytrzymałości, dzięki czemu nadają się do magazynowania i transportowania przedmiotów o zróżnicowanej gramaturze, w różnej ilości. Wszystko to przy zachowaniu dużego komfortu przenoszenia zawartości, wszak karton jest na tyle lekki, iż nie zwiększa ciężaru towarów. Nie można też zapominać o niewielkich kosztach produkcji. Powyższe charakterystyczne cechy w głównej mierze decydują o popularności tekturowych pudeł w wielu branżach.

Opakowania z tektury falistej – stwórz je sam

Opakowania z tektury falistej można wykonać samemu. Jedyne, czego potrzeba do ich stworzenia, to półfabrykaty, które przygotowaliśmy w tym właśnie miejscu. Mamy dla Ciebie produkty o zróżnicowanej szerokości, dzięki czemu niezbędne materiały dopasujesz do planowanej wielkości pudełek. A jeśli chcesz, wykorzystaj je bezpośrednio w celu zabezpieczenia dowolnych przedmiotów. Pamiętaj, przy tym, że im większą ilość warstw wybierzesz, tym ochrona będzie trwalsza.

Zwiększ możliwości ochronne opakowań z tektury falistej dzięki przekładkom

Same opakowania z tektury falistej to nie wszystko. Chcąc zwiększyć poziom amortyzacji, kartony warto uzupełnić o przekładki tekturowe. Tym bardziej, gdy ma się do czynienia ze sprzętem elektronicznym lub szkłem. Zredukują liczbę wstrząsów, a tym samym zawartość stanie się mniej podatna na uszkodzenia. Są też przydatne do oddzielania kilku warstw towarów umieszczonych na paletach. A zwłaszcza tych o różnych rozmiarach. Wybierz je wraz z opakowaniami i zadbaj o solidne zabezpieczenie pakowanych przedmiotów.

 

Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl