BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Przekładki tekturowe 1150x750 mm  50 szt. Przekładki tekturowe 1150x750 mm 50 szt.
Producent: Randi
Cena: 112,00 zł 117,00 zł
zestaw
Blankzobacz więcej
  • promocja
Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 600 szt. Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 600 szt.
Producent: Randi
Cena: 2,00 zł 2,21 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • nowość
Tektura falista 1000 mm x 70 mb Tektura falista 1000 mm x 70 mb
Producent: Randi
Cena: 120,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej

Opakowania z tektury falistej należą do najpopularniejszych sposobów zabezpieczenia ładunków i różnego rodzaju przedmiotów na czas transportu czy magazynowania. I nic dziwnego, bowiem świetnie izolują, amortyzują wstrząsy i chronią umieszczone w nich towary. Dzięki oferowanym przez nas produktom możesz samodzielnie stworzyć kartowe opakowanie na miarę twoich potrzeb!

Opakowania z tektury falistej – trwałe pudełka do przechowywania towarów

Opakowania z tektury falistej to pudełka i inne akcesoria o wielu zaletach. Uwagę zwraca przede wszystkim wykorzystanie w ich wykonaniu kilku warstw materiału. Tego typu konstrukcja sprawia, że zyskują na wytrzymałości, dzięki czemu kartony nadają się do magazynowania i transportowania przedmiotów o zróżnicowanej gramaturze, w różnej ilości. Wszystko to przy zachowaniu dużego komfortu przenoszenia zawartości, ponieważ karton jest na tyle lekki, że nie zwiększa ciężaru towarów. Nie można też zapominać o niewielkich kosztach produkcji. Powyższe charakterystyczne cechy w głównej mierze decydują o popularności tekturowych opakowań w wielu branżach.

Stwórz swoje opakowanie tekturowe

Opakowania z tektury falistej można wykonać samemu. Jedyne, czego potrzeba do ich stworzenia, to półfabrykaty, które przygotowaliśmy w tym właśnie miejscu. Mamy dla Ciebie produkty o zróżnicowanej szerokości, dzięki czemu niezbędne materiały dopasujesz do planowanej wielkości pudełek. A jeśli chcesz, wykorzystaj je bezpośrednio w celu zabezpieczenia dowolnych przedmiotów. Pamiętaj, przy tym, że im większą ilość warstw wybierzesz, tym ochrona będzie trwalsza.

Szczególnie polecamy dostępną w naszym sklepie tekturę falistą, z której stworzysz własne pudełko lub wykorzystasz ją bezpośrednio do owinięcia danego towaru czy przedmiotu o niestandardowym kształcie. Nasza tektura powstaje w wyniku sprasowania kilku lub kilkunastu warstw masy papierniczej, dzięki czemu wyróżnia się zwiększoną sztywnością i wytrzymałością. Ma także właściwości izolacyjne i dobrze amortyzuje uderzenia i wstrząsy. Im więcej warstw w strukturze tektury falistej, tym jest mocniejsza i wytrzymalsza. Tektura taka znajduje zastosowanie w wielu branżach – od transportowej po remontową. Doskonale zabezpiecza delikatne produkty z ceramiki czy szkła, a także sprzęty elektroniczne.

Zwiększ możliwości ochronne opakowań z tektury falistej dzięki przekładkom

Same opakowania z tektury falistej to nie wszystko. Jeśli chcesz zwiększyć poziom amortyzacji, kartony warto uzupełnić o przekładki tekturowe. Tym bardziej, gdy masz do czynienia ze sprzętem elektronicznym lub szkłem. Przekładki zredukują liczbę wstrząsów, a tym samym zawartość opakowania stanie się mniej podatna na uszkodzenia. Są też przydatne do oddzielania kilku warstw towarów umieszczonych na paletach, a zwłaszcza tych o różnych rozmiarach. Wybierz je wraz z opakowaniami i zadbaj o solidne zabezpieczenie pakowanych przedmiotów.

Zalety tektury falistej

Wykorzystanie tektury falistej do pakowania przedmiotów przynosi wiele korzyści. Materiał ten ma bowiem wiele zalet: jest ekonomiczny (przystępny cenowo), skutecznie zabezpiecza ładunki przed uderzeniami i wstrząsami, a także działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych, a przy tym jest lekki i łatwo dostępny. Ponadto doskonale wpisuje się w ekologiczne trendy, pomagając chronić środowisko naturalne, jest bowiem w pełni naturalny, całkowicie biodegradowalny i nadaje się do recyklingu.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl