BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Przekładki tekturowe 1150x750 mm 50 szt. Przekładki tekturowe 1150x750 mm 50 szt.
Producent: Randi
Cena: 105,00 zł 117,00 zł
zestaw
Blankzobacz więcej
 • promocja
Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 600 szt. Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 600 szt.
Producent: Randi
Cena: 1,97 zł 2,21 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 597 szt. Przekładki tekturowe 1150x750 mm paleta 597 szt.
Producent: Randi
Cena: 1,80 zł 1,90 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja

Przekładki tekturowe to prostokątne kawałki wytrzymałego kartonu dostępne w różnych rozmiarach i służące do zabezpieczania produktów na czas transportu i przechowywania. Należą zatem do akcesoriów niezbędnych w branży logistycznej, transportowej i magazynowej. To produkty wielofunkcyjne, a przy tym w pełni bezpieczne dla środowiska i biodegradowalne.

Przekładki tekturowe od producenta

Od lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją różnych materiałów do oznaczania i magazynowania towarów, wśród których są także przekładki tekturowe w różnych rozmiarach. Jest to produkt o wielu zaletach, gdyż został zrobiony z kartonu falistego wyrabianego z makulatury, zatem jest ekologiczny, a przy tym niezwykle wytrzymały, choć lekki. Przekładka taka świetnie sprawdzi się na przykład podczas układania różnych artykułów na paletach, ale jest też odpowiednia do zabezpieczenia delikatnych wyrobów w dużych opakowaniach zbiorczych. Przy jej pomocy można ustabilizować magazynowane produkty.

Zastosowanie przekładek tekturowych

Przekładki tekturowe mają za zadanie zabezpieczyć delikatne przedmioty podczas ich transportu oraz magazynowania, chroniąc je przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi poprzez amortyzację uderzenia czy nacisku. Ich doskonałym uzupełnieniem są kątowniki tekturowe osłaniające brzegi i rogi towarów. Przekładki stosuje się w wielu branżach zarówno podczas pakowania ręcznego, jak i automatycznego. Pomagają również oddzielić poszczególne elementy od siebie, szczególnie jeśli te mogłyby się łatwo uszkodzić.

Przekładki tekturowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, np. spożywczej, kosmetycznej, chemicznej czy motoryzacyjnej. Wykorzystuje się je do przekładania poszczególnych warstw składowanych na paletach towarów, wzmocnienia dna i ścianek opakowań z kartonu, oddzielania od siebie elementów znajdujących się w jednym opakowaniu czy stabilizowania całej palety. Mogą także wypełniać puste miejsca w opakowaniu lub zapewnić ułożenie produktów pod odpowiednim kątem.

Powyższe funkcjonalności sprawiają, że przekładki tekturowe znajdują zastosowanie również w gospodarstwach domowych, na przykład podczas przeprowadzki do skutecznego zabezpieczenia przewożonych mebli, delikatnych sprzętów i kruchych przedmiotów oraz wzmocnienia kartonów wypełnianych ciężkimi rzeczami. Przekładki z kartonu są zatem niezbędnym wyposażeniem firm oferujących usługi transportowe i przeprowadzkowe.

Zachęcamy zatem producentów do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której znajdzie się także wiele innych produktów do zabezpieczania i pakowania, w tym kartony i rozmaite taśmy samoprzylepne.

Tekturowe przekładki w różnych rozmiarach

Nasze przekładki tekturowe wykonujemy z tektury falistej 3W 319 g i oferujemy w kilku rozmiarach. m.in.:

 • 1200 × 1000 mm,
 • 1200 × 800 mm,
 • 1150 × 750 mm.

Są to standardowe wymiary, dlatego cieszą się sporym zainteresowaniem. Można je nabyć w pakiecie 700 sztuk, gdyż tyle mieści się na palecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy nie potrzebują tak dużej ilości, decydujemy się na sprzedaż mniejszej liczby, ale jedynie przy odbiorze własnym. Jeżeli interesuje cię tekturowa przekładka w innych wymiarach niż wymienione wyżej wymiarach, wystarczy przejrzeć nasz asortyment. Jeśli akurat nie mamy w ofercie żądanej wielkości, skontaktuj się z nami, a postaramy się spełnić twoje wymagania.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl