BlankOpcje przeglądania
 • promocja
 • promocja
Taśma pakowa SOLVENT 72x60 y bezbarwna SZEROKA Taśma pakowa SOLVENT 72x60 y bezbarwna SZEROKA
Producent: Randi
Cena: 7,00 zł 8,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Taśma pakowa "SPRAWDŹ..." 6 rolek Taśma pakowa "SPRAWDŹ..." 6 rolek
Producent: Smart
Cena: 35,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Taśma pakowa klejąca zielona 50y akryl Taśma pakowa klejąca zielona 50y akryl
Producent: Randi taśmy
Cena: 4,30 zł 4,40 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Taśma pakowa "OSTROŻNIE SZKŁO" 6 rolek Taśma pakowa "OSTROŻNIE SZKŁO" 6 rolek
Producent: Randi taśmy
Cena: 23,40 zł 24,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja
Taśma pakowa "PROMOCJA" 6 rolek Taśma pakowa "PROMOCJA" 6 rolek
Producent: Smart
Cena: 35,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA" Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA"
Producent: Randi taśmy
Cena: 5,00 zł 5,20 zł
szt.
Blankzobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja

Taśmy pakowe to szeroka gama samoprzylepnych produktów przeznaczonych do zabezpieczania przesyłek i opakowań. Są niezbędne nie tylko w firmach kurierskich i transportowych, na poczcie czy w magazynie, ale także w wielu punktach usługowych, sklepach internetowych oraz w prywatnych domach. W naszym sklepie zgromadziliśmy bogaty asortyment taśm klejących do pakowania. Są dostępne w różnych szerokościach i kolorach, różnią się także rodzajem zastosowanego kleju. Poznaj naszą ofertę i znajdź potrzebną Ci taśmę!

Szeroka taśma klejąca - zabezpieczenie paczek

Akcesoria klejące są niezbędne, aby zapakować towary do wysyłki, jak i również przygotować do wyeksponowania na półkach sklepowych lub przechowywania w magazynie. Znajdziesz wśród nich taśmy pakowe. Mowa o zróżnicowanych produktach, które odróżniają się od siebie parametrami wytrzymałościowymi. Od wspomnianych właściwości zależy m.in. możliwość ich zastosowania w danych warunkach atmosferycznych, a także trwałość klejenia oraz zabezpieczenia zawartości opakowań. Jeśli poszukujesz solidnych samoprzylepnych taśm pakowych, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Hot Melt, Solvent, a może klasyczne akrylowe? Wybierz preferowane taśmy pakowe!

Taśmy pakowe występują w kilku wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do konkretnego sposobu zastosowania i miejsc, w których zostaną użyte. Do najpopularniejszych należą taśmy klejące akrylowe. Nadają się do biur bądź magazynów. Z kolei mając na uwadze transport towarów, warto sięgnąć po odpowiedniki typu hotmelt lub solvent z kauczuku syntetycznego i naturalnego. Powyższe materiały wytrzymują skrajnie niskie oraz wysokie temperatury. Niestraszne im też promienie UV. Produkty można więc przewozić w szczególnie niesprzyjającej aurze. Właśnie dlatego warianty kauczukowe są najlepszym rozwiązaniem do zabezpieczania paczek dostarczanych choćby drogą lądową. W naszym magazynie czekają na ciebie taśmy pakowe akrylowe, taśmy pakowe na kleju hotmelt oraz taśmy pakowe na kleju solvent (solvent to naturalny klej kauczukowy).

Wielokolorowe taśmy pakowe o różnych wymiarach

Przygotowane w asortymencie taśmy pakowe mają zróżnicowane kolory. Jeśli chcesz wyróżnić opakowania, postaw na taśmy pakowe kolorowe: żółte, zielone lub pomarańczowe, a nawet z nadrukami. Możesz też zdecydować się na taśmy pakowe brązowe lub transparentne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie produkty, również pod względem ich wymiarów. Solidne zabezpieczenie dużych paczek zapewnią szerokie taśmy klejące, na przykład 75-milimetrowe. Węższe produkty są natomiast bardziej uniwersalne i przydatne na co dzień.

Zastosowania taśm pakowych

Taśmy pakowe umożliwiają szczelne zamknięcie opakowania, dzięki czemu jego zawartość jest zabezpieczona przed wypadnięciem i chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Z tego względu oczywistym zastosowaniem taśm pakowych jest użycie ich w paczkach i przesyłkach wysyłanych pocztą lub z pośrednictwem kuriera. Ponadto samoprzylepne taśmy sprawdzają się w magazynach i archiwach do zabezpieczania kartonów z towarami czy dokumentami, zespalania ze sobą opakowań czy zabezpieczania produktów na paletach. Są też niezastąpione podczas przewożenia cennych mebli i sprzętów, np. w czasie przeprowadzki – dzięki nim przedmioty są lepiej chronione i mogą dojechać na miejsce w nienaruszonym stanie. Taśma pakowa może także pełnić rolę ostrzegawczą, informacyjną, a nawet reklamową, jeśli wybierzesz produkt z odpowiednim nadrukiem.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl