BlankOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
  • promocja
  • promocja
Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA" 6 rolek Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA" 6 rolek
Producent: Smart
Cena: 27,00 zł 28,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
Taśma pakowa "SPRAWDŹ..." 6 rolek Taśma pakowa "SPRAWDŹ..." 6 rolek
Producent: Smart
Cena: 33,00 zł 35,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
Taśma pakowa "PROMOCJA" 6 rolek Taśma pakowa "PROMOCJA" 6 rolek
Producent: Smart
Cena: 35,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA" Taśma pakowa z nadrukiem "GÓRA"
Producent: Randi
Cena: 4,80 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Taśma pakowa z napisem "Promocja" Taśma pakowa z napisem "Promocja"
Producent: Randi
Cena: 6,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej

Taśmy pakowe to szeroka gama samoprzylepnych produktów przeznaczonych do zabezpieczania przesyłek i opakowań. Są niezbędne nie tylko w firmach kurierskich i transportowych, na poczcie czy w magazynie, ale także w wielu punktach usługowych, sklepach internetowych oraz w prywatnych domach. W naszym sklepie zgromadziliśmy bogaty asortyment taśm klejących do pakowania. Są dostępne w różnych szerokościach i kolorach, różnią się także rodzajem zastosowanego kleju. Poznaj naszą ofertę i znajdź potrzebną Ci taśmę!

Zadbaj o zabezpieczenie paczek, stosując taśmy

Akcesoria klejące są niezbędne, aby zapakować towary do wysyłki, jak i również przygotować do wyeksponowania na półkach sklepowych lub przechowywania w magazynie. Znajdziesz wśród nich taśmy pakowe. Mowa o zróżnicowanych produktach, które odróżniają się od siebie parametrami wytrzymałościowymi. Od wspomnianych właściwości zależy m.in. możliwość ich zastosowania w danych warunkach atmosferycznych, a także trwałość klejenia oraz zabezpieczenia zawartości opakowań. Jeśli poszukujesz solidnych samoprzylepnych taśm pakowych, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Hot Melt, Solvent, a może klasyczne akrylowe? Wybierz preferowane taśmy pakowe!

Taśmy pakowe występują w kilku wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do konkretnego sposobu zastosowania i miejsc, w których zostaną użyte. Do najpopularniejszych należą taśmy klejące akrylowe. Nadają się do biur bądź magazynów. Z kolei mając na uwadze transport towarów, warto sięgnąć po odpowiedniki typu hotmelt lub solvent z kauczuku syntetycznego i naturalnego. Powyższe materiały wytrzymują skrajnie niskie oraz wysokie temperatury. Niestraszne im też promienie UV. Produkty można więc przewozić w szczególnie niesprzyjającej aurze. Właśnie dlatego warianty kauczukowe są najlepszym rozwiązaniem do zabezpieczania paczek dostarczanych choćby drogą lądową. W naszym magazynie czekają na ciebie taśmy pakowe akrylowe, taśmy pakowe na kleju hotmelt oraz taśmy pakowe na kleju solvent (solvent to naturalny klej kauczukowy).

Wielokolorowe taśmy pakowe o różnych wymiarach

Przygotowane w asortymencie taśmy pakowe mają zróżnicowane kolory. Jeśli chcesz wyróżnić opakowania, postaw na taśmy pakowe kolorowe: żółte, zielone lub pomarańczowe, a nawet z nadrukami. Możesz też zdecydować się na taśmy pakowe brązowe lub transparentne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie produkty, również pod względem ich wymiarów. Solidne zabezpieczenie dużych paczek zapewnią szerokie taśmy klejące, na przykład 75-milimetrowe. Węższe produkty są natomiast bardziej uniwersalne i przydatne na co dzień.

Zastosowania taśm pakowych

Taśmy pakowe umożliwiają szczelne zamknięcie opakowania, dzięki czemu jego zawartość jest zabezpieczona przed wypadnięciem i chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Z tego względu oczywistym zastosowaniem taśm pakowych jest użycie ich w paczkach i przesyłkach wysyłanych pocztą lub z pośrednictwem kuriera. Ponadto samoprzylepne taśmy sprawdzają się w magazynach i archiwach do zabezpieczania kartonów z towarami czy dokumentami, zespalania ze sobą opakowań czy zabezpieczania produktów na paletach. Są też niezastąpione podczas przewożenia cennych mebli i sprzętów, np. w czasie przeprowadzki – dzięki nim przedmioty są lepiej chronione i mogą dojechać na miejsce w nienaruszonym stanie. Taśma pakowa może także pełnić rolę ostrzegawczą, informacyjną, a nawet reklamową, jeśli wybierzesz produkt z odpowiednim nadrukiem.

BlankProdukt dnia
Rolki termiczne 57x30m
Rolki termiczne 57x30m
1,88 zł
szt.
Rolki termiczne 57x20m
Rolki termiczne 57x20m
1,50 zł
szt.
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
3,19 zł
szt.
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
7,10 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
12,00 zł 10,00 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
15,00 zł 12,00 zł
szt.
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
10,00 zł 9,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
2,28 zł 2,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 50x50x3   1mb
Kątownik tekturowy 50x50x3 1mb
1,46 zł
szt.
Kątownik tekturowy 70x70x3  1m.
Kątownik tekturowy 70x70x3 1m.
2,50 zł 2,20 zł
szt.
Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl