BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Aplikator etykiet TOWA AP65/30 Aplikator etykiet TOWA AP65/30
Producent: TOWA
Cena: 340,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Aplikator etykiet TOWA AP65/100 Aplikator etykiet TOWA AP65/100
Producent: TOWA
Cena: 430,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Aplikator etykiet TOWA AP65/60 Aplikator etykiet TOWA AP65/60
Producent: TOWA
Cena: 360,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej

Aplikator etykiet to niewielkie urządzenie, które pozwala szybko i wygodnie naklejać etykiety wydrukowane wcześniej za pomocą drukarki kodów kreskowych. Dzięki niemu procedura metkowania staje się znacznie mniej uciążliwa i czasochłonna. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest oklejenie etykietami dużej liczby produktów – zarówno pojedynczych, jak i zbiorczych, np. kartonów.

Zalety aplikatorów etykiet TOWA

W naszej ofercie znajdują się ręczne aplikatory etykiet renomowanej japońskiej marki TOWA. Cechuje je łatwa obsługa, precyzja działania, trwałość i bezawaryjność – wysoka jakość tych urządzeń sprawia, że czas ich eksploatacji liczony jest w latach. Aplikatory TOWA są wyposażone w mechaniczny czujnik przerw między etykietami, zapewniający półautomatyczną aplikację i dużą dokładność naklejania. Do zalet tych urządzeń należy także łatwość aplikowania etykiet zarówno na powierzchniach płaskich, jak i zakrzywionych.

Dyspenser etykiet TOWA jest dostępny w trzech wersjach obsługujących różne szerokości naklejek: 20–30 mm, 25–60 mm oraz 55–100 mm. Umieszczane w nim rolki z nawiniętymi etykietami mają średnicę 100 mm, a długość etykiety powinna mieścić się w przedziale 20–60 mm. Aplikator obsługuje standardowe etykiety używane w Polsce: prostokątne, o grubości taśmy minimum 50 µm i jest kompatybilny z oferowanymi przez nas drukarkami etykiet.

Zastosowanie dyspenserów etykiet

Ręczny aplikator etykiet jest niezbędny w wielu sklepach, magazynach, firmach transportowych i innych, gdzie często nakleja się duże ilości etykiet – bezpośrednio na produkty, ich opakowania lub paczki. Przydaje się do inwentaryzacji i znakowania towarów, znacznie skracając czas pracy i sprawiając, że jest ona efektywna i wygodna.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl