Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Tuleje tekturowe – opakowania do owalnych przedmiotów i nie tylko

Tuleje tekturowe to rodzaj opakowań, który umożliwia pakowanie, a także transportowanie artykułów o specyficznych kształtach. Mowa m.in. o foliach, tkaninach, plakatach bądź arkuszach papieru szczególnie narażonych na pogięcie lub porwanie. Tuby z kartonu to jeden ze sposobów, aby zaradzić powyższym problemom. Sprawdzają się tam, gdzie standardowe pudełka zawodzą, a przykład stanowi zabezpieczanie owalnych przedmiotów. Uwagę zwraca fakt, że pełnią funkcję osłony zewnętrznej, wszak dowolną zawartość można umieścić we wnętrzu pojedynczej tulei, a także wykorzystasz je w celu nawinięcia materiałów na rolę. 

Tuleje tekturowe z powlekanym aluminium

Tuleje tekturowe wykorzystywane są również w gastronomii, gdzie przydają się m.in. artykuły powlekane aluminium. Oczywiście pod warunkiem, że posiadają niezbędny atest do kontaktu z żywnością. Użycie wspomnianego materiału służy zatrzymywaniu wilgoci i tłuszczu, dzięki czemu pożywienie zachowuje smak oraz wygląd. Tego rodzaju tuby stają się pomocne przede wszystkim w mrożeniu produktów, ich pakowaniu, jak i obróbce cieplnej.

Trwałe i wygodne tuleje tekturowe 

Tuleje tekturowe, które odnajdziesz w tej kategorii to przede wszystkim artykuły ochronne powlekane folią. Co ważne, nie posiadają certyfikatu do żywności, w związku z czym wykorzystasz je głównie do zabezpieczania towarów i przedmiotów. Zastosowanie w ich produkcji odpowiedniej jakości materiałów sprawia, że tuby nie ulegają odkształceniom. Zapewniają tym samym wysoki poziom ochrony dowolnej zawartości. Nie można zapominać o niewielkiej gramaturze, dzięki czemu przenoszenie owalnych opakowań nie jest żadnym wysiłkiem. Przekonaj się o tym na własną rękę, wybierając najlepsze rozwiązania spośród naszych propozycji.

Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl