BlankOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Skanery kodów kreskowych (inaczej czytniki) to urządzenia służące do odczytywania kodów kreskowych, a co za tym idzie – identyfikacji produktów. Są poręczne, kompaktowe i wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu znacznie przyspieszają pracę kasjerów czy na przykład proces inwentaryzacji. Skanery kodów kreskowych są powszechnie wykorzystywane w magazynach, sklepach, biurach, bibliotekach, archiwach czy firmach logistycznych.

Urządzenia do identyfikacji towarów i produktów

Produkcja, handel, magazynowanie – to nieliczne branże, w których wykorzystuje się skanery kodów kreskowych. Dzięki nim możliwa jest błyskawiczna identyfikacja dowolnych produktów. Ta zaś stanowi niezbędne działanie w momencie przyjmowania i wysyłania towarów, inwentaryzacji, ale nie tylko. Są także niezbędne do działania kas fiskalnych i pozwalają szybko odczytać etykiety logistyczne. Ze względu na dużą wszechstronność tych urządzeń i ich przydatność w wielu zadaniach muszą one być dostosowane m.in. do specyfiki danego miejsca. Niezależnie od tego, czy będzie to magazyn, hala przemysłowa, wielkopowierzchniowy sklep lub przestrzeń zewnętrzna, proponowane przez nas skanery sprawdzą się w każdym środowisku pracy.

Skanery kodów kreskowych jednowymiarowych

Czytniki kodów kreskowych należy dobrać m.in. do typu zapisów znajdujących się na poszczególnych produktach i towarach. Wśród naszych propozycji odnajdziesz urządzenia umożliwiające skanowanie kodów jednowymiarowych. Z racji tego, że najczęściej pracują przez wiele godzin, stawiamy na modele o długiej żywotności baterii. Gwarantują przy tym odpowiednią skuteczność działania, ponieważ są w stanie zidentyfikować wybrakowane kody.

Urządzenia proste w obsłudze

Jeśli zależy ci, aby skanery kodów kreskowych były proste w obsłudze, z pewnością nasze urządzenia spełnią twoje oczekiwania. Proponujemy modele o nieskomplikowanej konstrukcji, dzięki czemu ich użytkowanie nie wymaga czasochłonnej nauki obsługi. Co ważne, odznaczają się mobilnością, wobec czego przechowywanie sprzętu choćby w kieszeni nie stanowi najmniejszego problemu. Oczywiście to tylko niektóre ich zalety. Chcesz poznać wszystkie? Sprawdź zatem szczegółowe specyfikacje dostępnych produktów i wybierz te, które najlepiej odpowiadają twoim indywidualnym potrzebom.

Wygodny bezprzewodowy skaner kodów kreskowych

Skanery bezprzewodowe zapewniają wygodę pracy i pozwalają swobodnie manewrować urządzeniem, a także przemieszczać się razem z nim po sklepie czy magazynie. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sprzęty są preferowane przez zdecydowaną większość klientów, dlatego oferujemy je w naszym sklepie. Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych wykorzystują do działania fale radiowe lub Bluetooth. Te pierwsze składają się ze stacji dokującej, pełniącej rolę ładowarki, i samego czytnika. Mogą być zatem używane zarówno w trybie ręcznym, jak i stacjonarnym, co przydaje się szczególnie na stanowiskach kasowych.

Korzyści ze stosowania czytników kodów kreskowych

Oferowane przez nas skanery kodów kreskowych są wyjątkowo funkcjonalne i szybkie, a przy tym dokładne i niezawodne. Sprawia to, że ich używanie przekłada się na znaczną oszczędność czasu i wysiłku pracowników, przynosząc znaczne korzyści przedsiębiorstwu. By dodatkowo je zwiększyć, warto wybrać model najlepiej odpowiadający potrzebom w danym miejscu pracy – w razie wątpliwości skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy!

BlankProdukt dnia
Rolki termiczne 57x30m
Rolki termiczne 57x30m
1,88 zł
szt.
Rolki termiczne 57x20m
Rolki termiczne 57x20m
1,50 zł
szt.
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
3,19 zł
szt.
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
7,10 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
12,00 zł 10,00 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
15,00 zł 12,00 zł
szt.
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
10,00 zł 9,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
2,28 zł 2,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 50x50x3   1mb
Kątownik tekturowy 50x50x3 1mb
1,46 zł
szt.
Kątownik tekturowy 70x70x3  1m.
Kątownik tekturowy 70x70x3 1m.
2,50 zł 2,20 zł
szt.
Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl