Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Przewodowe skanery kodów – narzędzia do odczytu etykiet

Produkty opatrzone etykietami z kodami wymagają stałej identyfikacji. Wspomnieć można o inwentaryzacji bądź też obsłudze towarów w trakcie ich przyjmowania lub przygotowywania do transportu. W związku z tym dla wielu firm oraz przedsiębiorstw elementarnym wyposażeniem są czytniki kodów kreskowych. Wśród nich znajdują się modele przewodowe przeznaczone do miejsc, w których mobilność tego rodzaju urządzeń nie jest sprawą priorytetową.

Przewodowe czytniki kodów – poznaj ich główne cechy

Przewodowe skanery kodów kreskowych to odpowiednie rozwiązanie, gdy konieczne jest zachowanie ciągłej pracy urządzeń. Nieprzerwane działanie staje się możliwe dzięki podłączeniu do źródła zasilania poprzez użycie m.in. kabla USB. W zależności od wybranego modelu sprzęt może być również obsługiwany bezprzewodowo, w czym przydaje się bateria o długiej żywotności. To ważne zwłaszcza w przypadku skanowania seryjnego. Czytniki są wobec tego uniwersalnymi gadżetami, czego przykład stanowią produkty marki Motorola. Odnajdziesz je w tym właśnie miejscu.

Skanery kodów nie tylko przewodowe. Przekonaj się o wszechstronności

Do zaoferowania mamy skanery do kodów kreskowych typu 1D. Chcąc wykorzystać je jako urządzenia przewodowe, wybrany sprzęt wystarczy podłączyć do gniazdka USB i umieścić w ładowarce stacjonarnej. A jeśli zajdzie taka potrzeba, przy odpowiednim poziomie baterii osoba użytkująca czytnik z łatwością przechowa go w kieszeni. Pozwala na to mała i lekka konstrukcja. Warto wówczas skorzystać z bezprzewodowego połączenia Bluetooth, dzięki czemu skany będą przesyłane w czasie rzeczywistym do pamięci laptopa bądź smartfona. Pozostałe możliwości możesz zaś sprawdzić, zapoznając się z dostępnymi modelami. Nie zwlekaj i już teraz wybierz najlepszy z nich!

Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl