Drukarka etykiet TSC TE200 203 dpi USB Drukarka etykiet TSC TE200 203 dpi USB
Producent: TSC
Cena: 899,00 zł 1 030,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
Drukarka etykiet TSC TE300 300 dpi USB Drukarka etykiet TSC TE300 300 dpi USB
Producent: TSC
Cena: 1 530,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Drukarka etykiet Citizen CL-S700 TTR Drukarka etykiet Citizen CL-S700 TTR
Producent: Citizen
Cena: 4 490,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Drukarka etykiet Zebra GK420T -203 dpi Drukarka etykiet Zebra GK420T -203 dpi
Producent: Zebra
Cena: 1 500,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Drukarka etykiet Zebra GX 430T ( 300dpi) Drukarka etykiet Zebra GX 430T ( 300dpi)
Producent: Zebra
Cena: 2 400,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej
Drukarka etykiet Zebra ZD230d Drukarka etykiet Zebra ZD230d
Producent: Zebra
Cena: 1 100,00 zł
szt.
Blankzobacz więcej

Drukarki etykiet to sprzęty niezbędne w produkcji etykiet tradycyjnych, etykiet samoprzylepnych, kodów kreskowych i innych oznakowań przeznaczonych do identyfikacji produktów lub urządzeń. Znajdują zastosowanie w branży spożywczej, odzieżowej i przemysłowej, zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i ogromnych zakładach. Szeroki wybór drukarek biurkowych, półprzemysłowych i przemysłowych sprawia, że łatwo dobrać je w zależności od planowanego obciążenia pracą.

Drukarki termiczne i termotransferowe

Technologię wydruku stosowaną w drukarkach etykiet samoprzylepnych dzieli się na termiczną i termotransferową. Drukarki termiczne wykorzystują ciepło emitowane przez głowicę drukującą do uwidocznienia umieszczonego już wcześniej w etykiecie pigmentu. Etykiety termiczne są wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych i dość szybko blakną. Drukarki termotransferowe przenoszą barwnik ze specjalnej kalki na etykietę, również pod wpływem wysokiej temperatury. Ta metoda zapewnia większą trwałość i czytelność etykiet. Wiele oferowanych przez nas drukarek umożliwia zarówno druk termiczny, jak i termotransferowy. Natomiast sprawne naklejanie oznaczeń jest możliwe dzięki aplikatorom etykiet.

Druk cyfrowy czy fleksograficzny? Co sprawdzi się lepiej w przypadku etykiet?

Etykiety mogą powstawać w technologii druku cyfrowego lub fleksograficznego. Druk cyfrowy ma wiele zalet – wykonuje się go prosto z pliku, w całej palecie kolorów CMYK, a powstające etykiety i oznaczenia są trwałe. Ponadto łatwo zmienić dane tak, by były inne na każdej etykiecie. Bazujący na polimerach druk fleksograficzny doskonale sprawdza się natomiast w przypadku produkcji etykiet na masową skalę. Zapewnia wysoką jakość i odporność na uszkodzenia.

W naszym sklepie internetowym w kategorii drukarki etykiet umieściliśmy produkty najczęściej zamawiane. Jeśli poszukujesz innego modelu drukarki – prosimy o składanie zapytań. Zaskoczymy Cię szybką realizacją zamówienia.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl