BlankOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Taśmy spinające / bandujące + Napinacze / Paskowacze / Bandownice

W naszym sklepie znajdziesz wszelkie akcesoria niezbędne do pakowania, spinania i stabilizowania różnego rodzaju ładunków. Należą do nich mocne i wytrzymałe taśmy spinające zwane też bandującymi, paskowacze służące do ich napinania oraz druciane zapinki i narożniki z tworzywa sztucznego. Z ich użyciem wygodnie, sprawnie i skutecznie zabezpieczysz towary znajdujące się na paletach, paczki przeznaczone do transportu czy magazynowane produkty różnych rozmiarów.

Co wyróżnia nasze taśmy spinające?

Produkowane przez nas taśmy spinające są wykonywane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego – polipropylenu (PP) i dostępne w różnych szerokościach, grubościach i długościach. Charakteryzuje je bardzo duża wytrzymałość, sztywność, odporność na odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wody i czynników chemicznych. Taśmy bandujące PP doskonale nadają się do zabezpieczania towarów na paletach, są solidne i trwałe, a przy tym przystępne cenowo. Polecamy także nasze kątowniki i przekładki tekturowe idealne do ochrony paletyzowanych ładunków.

Napinacze i inne akcesoria do bandowania

Bandowanie za pomocą taśmy spinającej wymaga zastosowania specjalnego urządzenia zwanego napinaczem, paskowaczem lub bandownicą. Ten ręczny sprzęt umożliwia naciągnięcie taśmy i zaciśnięcie wokół niej drucianej zapinki, która pozwala na łączenie taśm i ich usztywnienie. Oferujemy wysokiej jakości paskowacze dostosowane do produkowanych przez nas taśm i zapinek. Ich użytkowanie jest proste i wygodne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu taśm spinających oraz innych akcesoriów do pakowania!

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl