BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

W naszym asortymencie znajdują się mocne i wytrzymałe worki foliowe do różnych zastosowań, dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Worki foliowe są niezbędne w zasadzie wszędzie, zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i małych biurach, a także w gospodarstwie domowym. Są bardzo uniwersalne – służą do przechowywania i zabezpieczania przedmiotów, w tym artykułów spożywczych, gromadzenia śmieci i odpadów, przydają się także w transporcie.

Rodzaje worków foliowych dostępnych w naszym sklepie

Worki foliowe dostępne w naszej ofercie można zasadniczo podzielić na dwa rodzaje – worki do artykułów spożywczych i niespożywczych. Te pierwsze są produkowane z HDPE, czyli polietylenu o wysokiej gęstości, odpornego na działanie kwasów, alkoholi i innych substancji chemicznych. Tego typu worki nadają się do kontaktu z żywnością i są wykorzystywane do transportu i przechowywania mięsa, pieczywa i innych rodzajów żywności.

Worki z folii LDPE

Worki foliowe z LDPE – polietylenu o niskiej gęstości – są bardzo mocne i odporne na rozerwanie. Sprawdzają się jako worki na śmieci, a także na ciężkie i ostre odpadki budowlane, np. gruz. Można ich także używać do zabezpieczenia przechowywanych przedmiotów, na przykład opon, tekstyliów, materacy i tym podobnych.

Oferujemy worki foliowe o różnych pojemnościach: 35, 60, 120, 160 i 240 litrów. W zależności od rozmiaru sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Zwinięte w wąską rolkę zajmują niewiele miejsca i są wygodne w użytkowaniu – praktyczna perforacja ułatwia odrywanie poszczególnych worków. Warto mieć je zawsze pod ręką.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl