BlankOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Taśmy pakowe z nadrukiem – informujące i zabezpieczające dodatki do pakowania

Dodatki do pakowania wysyłanych lub magazynowanych towarów mają duże znaczenie dla prawidłowego zabezpieczenia zawartości paczek. Akcesoria ochronne stosowane podczas oklejania kartonów, tektury falistej, folii stretch czy też papieru, mogą spełniać jednocześnie funkcję informacyjną. Doskonałym przykładem są taśmy pakowe z nadrukiem. Mowa o artykułach niezbędnych dla firm, które stale dostarczają do klientów produkty za pośrednictwem firm kurierskich. Sprawdzają się też w warunkach biurowych, ale i nie tylko.

Zadbaj o odpowiednie oznaczenie towarów wybierając taśmy pakowe z nadrukiem

Przenoszone z miejsca na miejsce opakowania mogą zawierać towary lub przedmioty, z którymi należy obchodzić się ze szczególną ostrożnością. Mowa m.in. o szklanej zawartości, w której oznaczeniu pomogą taśmy pakowe z nadrukiem informującym, iż w środku zawarte jest właśnie szkło. Uświadamiają też konsumentów, że mają do czynienia z przecenionymi produktami. Sugerują również, aby sprawdzić przesyłkę w obecności przewoźnika. Dodatki do pakowania to wobec zróżnicowane artykuły, które z łatwością dostosujesz do danych okoliczności.

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonane z akrylu

Taśmy pakowe z nadrukiem odnajdziesz w tym właśnie miejscu. Szeroki wybór ułatwia dopasowanie akcesoriów zabezpieczających i informujących do typu zawartości bądź też rodzaju działania, które powinno zostać podjęte w momencie transportu lub odbioru towaru. Proponujemy przede wszystkim produkty akrylowe. Zapewniają optymalną kleistość, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie zostaną zerwane w trakcie magazynowania oraz przewożenia paczek. Sięgnij więc po trwałe taśmy i zadbaj o ochronę, a także prawidłowe oznaczenie opakowań wraz z ich zawartością.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl