BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Worki na śmieci – zadbaj o selektywny zbiór odpadów

Worki na śmieci to elementarne wyposażenie, które znajduje się w każdym domu, przedsiębiorstwie, ale i nie tylko. Z pozoru ich wybór nie stanowi większego problemu, wszak mają spełniać podstawowe zadanie, jakim jest gromadzenie odpadów, a także transport. Nic bardziej mylnego. W zależności od rodzaju przechowywanej zawartości można wybierać artykuły o zróżnicowanych parametrach wytrzymałościowych, jak i również odmiennej pojemności.

Worki na śmieci z tworzywa LDPE – czym się charakteryzują?

Worki na śmieci to przede wszystkim produkty z tworzyw sztucznych, a wyróżnić można choćby folię LDPE. Odznaczają się zwiększoną wytrzymałością na rozciąganie i rozerwanie, dzięki czemu wykorzystywane są do gromadzenia dużej ilości opadów. Również tych o ostrych krawędziach. Co więcej, materiał nierzadko zawiera dodatkowy stabilizator UV. Tym samym nie ulega degradacji na skutek działania promieni słonecznych. Niestraszna mu też wilgoć, a także oddziaływanie kwasów, soli i zasad. Wszystko to sprawia, że tego rodzaju worki uchodzą za najlepszy sposób na sortowanie odpadów szklanych, papierowych, metalowych oraz plastikowych. 

Worki na śmieci o różnorodnej pojemności

Worki na śmieci z folii LDPE znajdziesz właśnie wśród naszych propozycji. Proponujemy klasyczne produkty bez zamknięcia o zróżnicowanej pojemności, którą trzeba uwzględnić podczas zakupu. W przypadku koszy biurowych lub domowych odpowiednim rozwiązaniem są warianty 120L. Z kolei do gromadzenia odpadów o większych gabarytach, choćby w warunkach zewnętrznych, warto wybrać odpowiedniki, których pojemność sięga 240L. Dobierz zatem preferowane artykuły do segregacji nieczystości, dopasuj je do rozmiarów użytkowanych śmietników i zadbaj o swobodę realizacji czynności porządkowych.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl