BlankOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Metkownice dwurzędowe – sprawdzony sposób oznaczania produktów

Wydruk metek z cenami, które są niezbędne w ekspozycji towarów, nie obejdzie się bez takich urządzeń, jak metkownice dwurzędowe. W przeciwieństwie do podstawowych jednorzędowych odpowiedników umożliwiają druk nie tylko cyfr i znaków, ale również liter całego alfabetu. Pierwsze z wymienionych najczęściej znajdują się w dolnym rzędzie, zaś drugie w górnym. Tym samym wykonywane metkowanie sprawia, że wszelkie artykuły zostają oznaczone w dokładniejszy sposób, co z perspektywy klienta ma duże znaczenie.

Odkryj wszystkie zalety metkownic dwurzędowych marki Sato

Metkownice dwurzędowe to urządzenia o nieskomplikowanej konstrukcji, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta, co wpływa jednocześnie na wydajność pracy. Najczęściej projektowane są w taki sposób, aby ograniczyć ich wymiary oraz ciężar. Doskonały przykład stanowią kompaktowe sprzęty producenta Sato, które odnajdziesz w zgromadzonym asortymencie. Brak zaawansowanych mechanizmów sprawia, że eksploatacja nie stwarza ryzyka usterek. Uwagę zwraca też precyzja i czytelność wydruków. Powyższe cechy sprawiają, iż masz do czynienia z jednymi z najpopularniejszych metkownic na rynku.

Metkownice dwurzędowe Sato – sprawdzona inwestycja dla każdego przedsiębiorstwa

Metkownice dwurzędowe Sato wyróżniają się też umiarkowanymi cenami. Niedużym kosztem nabywasz urządzenia, które posłużą przez bardzo długi. Ich użytkowanie także nie uchodzi za wielką inwestycję ze względu na niskie kwoty wykorzystywanych materiałów eksploatacyjnych. Mowa o rolkach z tuszem oraz etykietami, których wymiana jest błyskawiczna. Jeśli chcesz zatem cieszyć się w pełni trafionym wyborem, już teraz poznaj nasze propozycje i dobierz sprzęt odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom oraz potrzebom.

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl