Blog

Blank Jaka taśma do pakowania paczek jest najlepsza? Wyjaśniamy
Jaka taśma do pakowania paczek jest najlepsza? Wyjaśniamy

Sklepy internetowe zdominowały handel i nie ma w tym nic dziwnego. Tę wygodną formę zakupów wybiera coraz więcej konsumentów, a przedsiębiorstwa online rosną w siłę każdego dnia. Integralną częścią prowadzenia takiego biznesu, a szczególnie e-sklepu, jest wysyłka zamówień do klientów. Jednym z ważniejszych etapów procesu pakowania paczek do konsumentów jest ich poprawne zaklejanie. Służy do tego taśma pakowa, a wybór odpowiedniej nie jest wbrew pozorom oczywisty. Zatem jaka taśma do pakowania paczek sprawdzi się najlepiej? Jaki wpływ na Twoją firmę może mieć taśma? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym dzisiejszym wpisie.

czytaj całość »
Blank Jaka taśma pakowa jest najlepsza? Rozwiewamy wątpliwości
Jaka taśma pakowa jest najlepsza? Rozwiewamy wątpliwości

Taśma pakowa jest jednym z najpopularniejszych produktów wykorzystywanych do zabezpieczania przesyłek i ładunków. To niezbędne akcesorium, znajdujące zastosowanie zarówno w magazynach, jak i sklepach internetowych oraz wszystkich przedsiębiorstwach, które zajmują się transportowaniem towarów. Taśma taśmie jednak nierówna – wybór odpowiedniej ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa przesyłek. Zatem jaka taśma pakowa jest najlepsza? Jak dobrać odpowiednią, by była dopasowana do potrzeb Twojej firmy? Czytaj dalej – przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik.

czytaj całość »
Blank Jaki czytnik kodów kreskowych warto wybrać? Poznaj naszego faworyta
Jaki czytnik kodów kreskowych warto wybrać? Poznaj naszego faworyta

Obecnie kody kreskowe występują w niemal każdym obszarze działalności – handel, produkcja czy wszelkiego rodzaju magazyny nieustannie z nich korzystają. Do odczytania informacji zawartych na nalepkach z kodem służy specjalny czytnik kodów kreskowych. Okazuje się, że to niezbędny sprzęt zarówno w sklepach, jak i na dużych halach produkcyjnych, znacznie ułatwiający codzienną pracę. Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest jednak łatwy. Na co musisz zwrócić szczególną uwagę, decydując się na skaner? Czytaj dalej – przygotowaliśmy garść przydatnych wskazówek.

czytaj całość »
Blank Jak zabezpieczyć paczkę ze szkłem? Poznaj skuteczny sposób!
Jak zabezpieczyć paczkę ze szkłem? Poznaj skuteczny sposób!

Obecnie – dzięki usługom kurierskim – można wysłać niemal wszystko. Zarówno sklepy online, jak i klienci indywidualni przesyłają różne produkty, a niektóre z nich są wyjątkowo podatne na uszkodzenia podczas transportu. Do szczególnie narażonych na zniszczenie artykułów zdecydowanie można zaliczyć szkło. Niemniej, szklane wyroby można przewozić, należy jednak wiedzieć, w jaki sposób zabezpieczyć paczkę z nimi. Czytaj dalej – podpowiadamy, jak to zrobić prawidłowo.

czytaj całość »
Blank Jak zabezpieczyć paczkę do wysyłki? Zobacz, jakie to proste!
Jak zabezpieczyć paczkę do wysyłki? Zobacz, jakie to proste!

Wysyłka produktów do klientów jest jednym z najważniejszych obszarów działalności przedsiębiorstw online. Choć pakowanie paczek może wydawać się banalnie proste i oczywiste, to w istocie wcale takie nie jest. Zamówienia pokonują bowiem długą drogę – to skomplikowany proces logistyczny, podczas którego zapakowane dobra są narażone na poważne uszkodzenia. Można jednak zminimalizować to ryzyko poprzez optymalizację pakowania zamówień. Zatem jak zabezpieczyć paczkę przeznaczoną do wysyłki? W poniższym artykule podpowiadamy, jakimi zasadami musisz się kierować, by paczka dotarła do klienta w całości.

czytaj całość »
Blank Jak pakować paczki do wysyłki? Dowiedz się, jak zrobić to dobrze!
Jak pakować paczki do wysyłki? Dowiedz się, jak zrobić to dobrze!

W ciągu ostatnich lat handel przeszedł niemałą rewolucję i na stałe przeniósł się do Internetu. Kupowanie online ma wiele zalet, a konsumenci coraz chętniej korzystają z jego dobrodziejstw. Produkt i jego jakość to czynniki bardzo ważne, jednak okazuje się, że to nie wszystko, co przekonuje klienta do zakupów w Twoim sklepie. W dobie wszechobecnej – i nawet nieco agresywnej konkurencji – ogromne znaczenie ma też sposób pakowania paczek, które są integralną częścią e-sklepów. Dlaczego opakowanie to “być albo nie być” Twojej firmy? Jak pakować paczki do wysyłki, aby klient zapamiętał Twój sklep i do niego wrócił? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym dzisiejszym wpisie.

czytaj całość »
Blank Folia HDPE – co to jest i co warto o niej wiedzieć? Sprawdzamy!
Folia HDPE – co to jest i co warto o niej wiedzieć? Sprawdzamy!

Folia polietylenowa to produkt o szerokim zastosowaniu. Jednym z jej rodzajów jest folia HDPE, która cechuje się naprawdę dużą wytrzymałością. Zastanawiasz się, co to takiego i jakie jest jej zastosowanie? Tego właśnie dowiesz się, czytając nasz dzisiejszy artykuł – przyjrzymy się w nim bliżej folii HDPE i jej wszystkim właściwościom. Dowiesz się z niego również, jakie produkty opakowaniowe powstają z folii HDPE, a także, jakie cechy odróżniają ją od folii LDPE i MDPE.

czytaj całość »
Blank Zobacz, jak poprawnie pakować przedmioty w folię bąbelkową!
Zobacz, jak poprawnie pakować przedmioty w folię bąbelkową!

Folia bąbelkowa to produkt doskonale znany każdemu — zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest jednym ze skutecznych sposobów na zabezpieczenie wielu przedmiotów, np. przed wysyłką lub podczas przeprowadzki. W rzeczywistości jej zastosowanie jest znacznie szersze i wykorzystywana jest w wielu branżach. Czy wiesz jednak, jak poprawnie używać folii bąbelkowej i jak pakować w nią konkretne artykuły? Czytaj dalej i poznaj nasze wskazówki!

czytaj całość »
Blank Jak działa i do czego służy folia stretch? Odpowiadamy!
Jak działa i do czego służy folia stretch? Odpowiadamy!

Folia stretch to produkt, który wielu osobom kojarzy się z magazynem lub sklepem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Co warto wiedzieć na jej temat? Jak działa folia stretch i jakie jest jej zastosowanie? Czytaj dalej, a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

czytaj całość »
Blank Kątowniki tekturowe do palet – czym są i do czego służą? Sprawdzamy!
Kątowniki tekturowe do palet – czym są i do czego służą? Sprawdzamy!

Tektura to uniwersalny i wytrzymały materiał, z którego powstają rozmaite artykuły, wykorzystywane na wiele sposobów. Na jego korzyść przemawia szereg właściwości, które czynią tekturę świetnym tworzywem. Opakowania, pudełka czy przekładki to tylko część przykładów szerokiego zastosowania tego surowca. Powstają z niego także kątowniki tekturowe do palet. Co to za produkt i do czego służy? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

czytaj całość »
Blank Pakowanie palet – poznaj niezbędne akcesoria w procesie paletyzacji
Pakowanie palet – poznaj niezbędne akcesoria w procesie paletyzacji

Obecnie trudno wyobrazić sobie przechowywanie i transport towarów bez palet. Platformy bowiem powszechnie wykorzystywane są w halach i zakładach produkcyjnych. Dzięki nim magazynowanie, a także przewożenie ładunku jest dużo prostsze i bezpieczniejsze. Ponadto paletyzacja pozwala na obniżenie kosztów. Nic więc dziwnego, że coraz większą wagę przywiązuje się do właściwego zabezpieczania produktów. Zastanawiasz się, jak zapakować towar na palecie? Czytaj dalej, a poznasz akcesoria niezbędne w procesie paletyzacji. 

czytaj całość »
Blank Jak zabezpieczyć ładunek? Poznaj sposoby ułożenia towaru na palecie
Jak zabezpieczyć ładunek? Poznaj sposoby ułożenia towaru na palecie

Palety to bardzo popularne jednostki ładunkowe. Korzystają z nich zarówno producenci, hurtownie, sklepy stacjonarne, internetowe, jak i osoby prywatne. Są trwałe, wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Mogą być stosowane do załadunku żywności, materiałów budowlanych i delikatnych towarów, w tym szkła i porcelany. Niezależnie jednak od tego, co będziesz na nich przewozić lub przechowywać, ładunek musi być odpowiednio umieszczony. Ma to na celu usprawnienie transportu i ochronę produktów przed uszkodzeniami. Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć ładunek? Oto garść informacji, dzięki którym poznasz sprawdzone sposoby układania towaru na palecie.

czytaj całość »
Blank Cytrynówka – sprawdź, jak powinna przedstawiać się jej etykieta
Cytrynówka – sprawdź, jak powinna przedstawiać się jej etykieta

Naklejki produktowe na butelkach to znak rozpoznawczy każdego wyrobu alkoholowego. Na swój sposób stanowią zwieńczenie dzieła. Doskonałym przykładem może być cytrynówka i jej etykieta. Do wykonania nalepki należy przyłożyć dużą wagę. Nie mniejszą, nie przy produkcji samego trunku. Jak zatem sporządzić projekt, który wyróżni produkt, a jednocześnie będzie zgody z przepisami? Czytaj dalej, a przekonasz się, że to proste.

czytaj całość »
Blank Etykieta na miód – jak ją wykonać? Podpowiadamy!
Etykieta na miód – jak ją wykonać? Podpowiadamy!

Należysz do miłośników domowych wyrobów i specjalizujesz się w produkcji miodów z własnej pasieki? Musisz zatem pamiętać, że o jakości produktów świadczą nie tylko wartości odżywcze, czy smak. Ogromne znaczenie ma również opakowanie. Na jego podstawie klient w mgnieniu oka jest w stanie zadecydować, czy dany artykuł zasługuje na uwagę. Ważną rolę odgrywa w tym wszystkim etykieta na miód. W jaki sposób ją przygotować? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze.

czytaj całość »
Blank Drukarka termiczna do etykiet – sprawdź, jak wybrać najlepszy sprzęt
Drukarka termiczna do etykiet – sprawdź, jak wybrać najlepszy sprzęt

Proces produkcji naklejek handlowych wymaga zastosowania urządzeń, które umożliwiają wykonanie oznaczeń artykułów charakterystycznych dla danej branży. W wielu przypadkach zadanie spełnia drukarka termiczna do etykiet. Chcesz wiedzieć, co ją wyróżnia i jaki model będzie właściwym rozwiązaniem? Czytaj dalej, a dowiesz się, jak dokonać w pełni udanego zakupu.

czytaj całość »
Blank Naklejka na paczkę „uwaga szkło” – wszystko, co powinieneś wiedzieć o etykiecie oznaczeniowej
Naklejka na paczkę „uwaga szkło” – wszystko, co powinieneś wiedzieć o etykiecie oznaczeniowej

Podczas transportu wrażliwej zawartości w kartonowym opakowaniu, przewoźnik musi otrzymać wyraźny znak, iż ma do czynienia z towarem podatnym na uszkodzenia. Właśnie wtedy użytek znajdują specjalne etykiety ostrzegawcze. Wśród nich znajduje się m.in. naklejka na paczkę „uwaga szkło”. Dlaczego jest tak ważna i jakie wymogi powinna spełniać? Z tego właśnie tekstu dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze!

czytaj całość »
Blank Jaka drukarka do etykiet kurierskich jest najlepsza? Poznaj nasze typy!
Jaka drukarka do etykiet kurierskich jest najlepsza? Poznaj nasze typy!

Sprawna i solidna drukarka etykiet to wyposażenie niezbędne dla każdego kuriera czy przedsiębiorstwa z branży e-commerce. W tych sektorach świetnie sprawdza się powiedzenie „czas to pieniądz”. Sprawne obsłużenie klienta czy szybkie spakowanie wielu przesyłek to kwestie niezwykle istotne, dlatego wszelakie nowinki techniczne, które mają na celu usprawnienia tych procesów, są bardzo cenione. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu? Jaka drukarka do etykiet kurierskich jest najlepsza? Czytaj dalej, a poznasz nasze typy!

czytaj całość »
Blank Niszczenie rolek kasowych – wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć!
Niszczenie rolek kasowych – wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć!

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? W takim razie z pewnością zawierasz przeróżne transakcje zarówno z innymi firmami, jak i z osobami prywatnymi. Dowodem takiego działania są wystawiane faktury lub paragony, które masz obowiązek nie tylko zabezpieczyć, ale także przechowywać. Jak długo musisz archiwizować paragony? Jaki sposób niszczenia rolek kasowych jest odpowiedni i zgodny z prawem? Czytaj dalej, a rozwiejemy Twoje wątpliwości!

czytaj całość »
Blank Jak zrobić etykiety na słoiki? Poznaj nasze rady!
Jak zrobić etykiety na słoiki? Poznaj nasze rady!

Tworzenie przetworów to Twoja pasja? Choć ich przygotowanie jest czasochłonne, to jednak dzięki tej pracy przez miesiące czy nawet lata możesz przechowywać w swojej spiżarni przeróżne przysmaki. Kapusta kiszona, korniszony, marynowane grzybki, dżemy czy konfitury to zaledwie kilka z licznych propozycji, jakie możesz postawić na stole. Abyś jednak mógł panować nad swoimi zapasami, koniecznie powinieneś je odpowiednio oznakować. Jak zrobić etykiety na słoiki? Czytaj dalej, a poznasz nasze rady!

czytaj całość »
Blank Wino domowe – jaka etykieta będzie najlepsza? Podpowiadamy!
Wino domowe – jaka etykieta będzie najlepsza? Podpowiadamy!

Od kilku lat samodzielne produkowanie wina robi się coraz popularniejsze. Dlaczego? Można powiedzieć, że od jakiegoś czasu panuje moda na swoisty powrót do korzeni. Dzięki temu tradycyjne receptury wracają do łask i podbijają serca kolejnych pokoleń. Każdy, kto próbował takiego alkoholu, potwierdzi, że smak i aromat trunku stworzonego według unikatowych, domowych receptur, jest niepowtarzalny. Zastanawiasz się nad tym, czy domowe wina potrzebują etykiety? Czytaj dalej, a przedstawimy Ci wszystko, co warto wiedzieć na ten temat!

czytaj całość »
BlankProdukt dnia
Rolki termiczne 57x30m
Rolki termiczne 57x30m
1,88 zł
szt.
Rolki termiczne do kas fiskalnych 57x25 m
Rolki termiczne do kas fiskalnych 57x25 m
1,72 zł 1,60 zł
szt.
Rolki termiczne 57x20m
Rolki termiczne 57x20m
1,50 zł
szt.
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
Rolki samokopiujące do kas 57x20 m:
3,19 zł
szt.
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
Etykiety termiczne 26x12 mm 2000 szt
7,10 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termiczne 30x40 mm 1000 szt
12,00 zł 10,00 zł
szt.
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
Etykiety termiczne 30x100 mm 500szt
15,00 zł 12,00 zł
szt.
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
Etykiety termotransferowe 30x40 mm 1000 szt
10,00 zł 9,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
Kątownik tekturowy 60x60x3 1mb
2,28 zł 2,00 zł
szt.
Kątownik tekturowy 50x50x3   1mb
Kątownik tekturowy 50x50x3 1mb
1,46 zł
szt.
Kątownik tekturowy 70x70x3  1m.
Kątownik tekturowy 70x70x3 1m.
2,50 zł 2,40 zł
szt.
Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl