

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.


- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
etykiety na folii metalizowanej błyszczącej 40x25 mm 1000 szt.
Opis
Etykiety metalizowane błyszczące 40x25 po 1000 szt, do zadruku kalką termotransferową. Cena dotyczy jednej rolki w nawoju po 1000 szt.
Etykiety metalizowane (folie aluminiowe) mogą służyć oznakowywania urządzeń przemysłowych oraz elektronicznych. Stosuje się je jako etykiety informacyjne, ostrzegawcze, jak również jako tabliczki znamionowe czy też plomby gwarancyjne.
Etykiety metalizowane (foliowe) charakteryzują się wysoką trwałością druku, mają właściwości zabezpieczające. Główną zaletą jest odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Etykiety te zachowują swoje właściwości przez wiele lat, przez co cieszą się dużym zainteresowaniem.
Najczęściej używa się ich jako etykiet informacyjnych, inwentarzowych (właściwości tych etykiet zapobiegają przed ich zerwaniem czy uszkodzeniem), magazynowych, jako tabliczki znamionowe (głównie stosowane w przemyśle elektronicznym).